פרסום בערוץ 13

ערוץ 13 – רשת הוא האבולוציה של ערוץ 10 המיתולוגי באיחוד עם ערוץ 13 שהיה בבעלות רשת בלבד לכמה חודשים לאחר פיצול ערוץ 2. ערוץ 13 בפועל הוא ערוץ שידור מסחרי אשר מממן את תכניו באמצעות פרסומות ופועל על פי זיכיון שקיבל ממשרד התקשורת לאפיק זה ובין היתר יש לו מחויבויות רבות להפקות מקור וכדו'

בשורה התחתונה, בשל התחרות הרבה על תקציבי הפרסום הופך ערוץ 13 לאלטרנטיבה מועדפת על המפרסמים הישראלים בעיקר בשל העובדה כי מדובר בערוץ טלוויזיה שמגיע כמעט לכל בית בישראל ומהווה מקור מיתוג נח ונגיש למפרסמים רבים.

בין התכנים המשודרים בערוץ 13 ניתן למצוא תוכניות מהמובילות בארץ ובעולם לצד הפקות מקור ותוכניות אחרות, בפועל אין זירה שערוץ 13 לא מגיע אליה ואפשרויות הפרסום בערוץ הופכות רלוונטיות כמעט לכל לקוח מסחרי.

רצועות שידור בערוץ 13

רצועת הפריים טיים בערוץ 13 מהווה גולת הכותרת של שיאי הציפייה היומיים ואף בכמות הצופים יש התרחשות גדולה סביב תכניה, כך למשל תוכנית כמו "הישרדות", "האח הגדול" או "המירוץ למיליון" מהווים אטרקציה ביתית וחברתית לצפיה משותפת, לשיחה, לדיונים ושיתופים. עיקר המאמץ של הערוץ ברצועת הפריים טיים הוא ליצור רגש רב אצל הצופים בכך להגיע לחיבור רגשי גבוה יחסית, כפועל יוצא כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלכם מחובר רגשית לתכנים קל להמשיך במגמה ולחבר אליו רגשית את המותג שלכם ובכך לייצר העדפת מותג המנותקת מהשוואת מחירים והשיקול מול רכישה של אחר מהמוצרים שלך לעומת רכישת מוצר מתחרה עולה לשלב הרגש ולא השוואה פונקציונלית או מחיר.

לצד רצועת הפריים טיים הפופולרית לערוץ 13 רצועות שידור נוספות מנצחות ומובילות כל אחת במקומה כך למשל ברצועת השידור בבוקר בין 7:00 ל-9:00 משודרת תוכנית הבוקר בהובלת אברי גלעד שבמשך שנים כבר מובילה בהיקף הצופים היומיים ומהווה אתגר גדול למתחרים. ברצועת הבוקר כמו שניתן להבין יש קהל מאד זמין ונוח מבחינה מסחרית (תכל'ס מי שיכול להרשות לעצמו לראות טלוויזיה בבוקר כנראה שקצב החיים שלו נינוח במיוחד…) ואפשר להגיע לתוצאות מעולות בפרסום בערוץ 13 בבוקר בייחוד בקהלי יעד של נשים או מבוגרים יחסית.

למה לפרסם בערוץ 13?

פרסום בערוץ 13 מהווה כרטיס כניסה למועדון של חברות העל, למי מהמפרסמים שרוצה לעלות ליגה ולהיכנס למועדון החברות המובילות פרסום בערוץ 13 יכול לתת דחיפה משמעותית, ערוץ 13 הוא אפילו הזדמנות גדולה במיוחד לכל מי שנמצא בצומת דרכים עסקית ולא יודע איך לקפוץ מדרגה מכיוון שמצד אחד הוא פלטפורמת טלוויזיה שיש לה משמעות תדמיתית רבה מאד ומצד שני אפשרויות הפרסום בו מגוונות ומאפשרות גם לעסקים קטנים יותר לקבל מקום ונוכחות פרסומית ראויה.

אם לוקחים למשל דוגמא פשוטה של מוצר אשר קהל היעד שלו הוא נשים ניתן בתקציב לא גבוה במיוחד לפרסם ברצועת הבוקר בלבד ובכך להשיג מעמד של מפרסם טלוויזיה שמקפיץ כל מותג ברגע לליגת העל ומצד שני מגיע באופן מיטבי לקהל יעד ממוקד אשר צופה באדיקות ברצועה זו.

רוב חברות המדיה והפרסום אוהבות לקחת לקוח לקמפיין גדול שמשיג נתוני חשיפה גבוהים ואז לאחר 10 ימי פרסום הלקוח חוזר לדממת אלחוט לחודשים רבים מאד, התפיסה הרווחת היא שזה מייצר ערך לא מוחשי גדול וגורם לעליית המודעות הבלתי נעזרת. הגישה שלנו היא הפוכה לחלוטין. אנחנו טוענים שעדיף ונכון לפרסם לתקופה ארוכה ככל שניתן לקהל יעד נבחר הרבה יותר פעמים מאשר לעשות הרבה רעש לזמן מאד קצר ולברוח. כולנו יודעים שהפוליטיקה בכל העולם מושתת על הזיכרון הקצר של הציבור שיש לו נטיה לשכוח ולא לזכור הרבה מאד דברים. מותג שמפרסם פעם בשנה קמפיין ונעלם לאחר מכן לוקח סיכון גדול מידי והוא תלוי בעוד הרבה מאד גורמים מסחריים וקמעונאיים כדי להצליח. איך מתחילים לפרסם בטלוויזיה – קראו בכתבה הזאת.

לסיכום, הפרסום בערוץ 13 יכול להיות חוויה מאד טובה והתקשרות קבועה לפרסום שם יכול להיות אפקטיבי במיוחד גם בשביל לקבל תוצאות וגם בשביל מיתוג ושינוי רגשי של הרגלי צריכה וחוויות אחרות.

נשמח לסייע לכם לפרסם, הצעות מחיר וייעוץ אישי נוסף בטלפון: 072-555444 ☎️